Fólie Renolit VLF

Fólie Renolit s ražbou VLF – větší přirozenost a rafinovanost

S cílem dosáhnout ještě vyšší stupeň hodnověrnosti vyvinul RENOLIT pro své okenní fólie zcela novou trojrozměrnou VLF ražbu, která okennímu rámu propůjčuje vzhled kartáčovaného či pískovaného povrchu. Povrchová úprava je lineární a homogenní, a přitom působí vlastně robustně. VLF ražba odpovídá současným architektonickým trendům ve výběru a používání tvrdého dřeva.

RENOLIT ve své nabídce vsadil především na dubové dekory, které jsou mezi investory stále velmi populární. Nová ražba se představuje v designu Ginger Oak (zázvorový dub), jež dokonale ztělesňuje koncept přírodního dřeva, a dále pak ve vysoce elegantním tmavém Amaranth Oak (amarantový dub). Mezi těmito barevnými protipóly figuruje teple příjemný Honey Oak (medový dub) a nejsvětlejší variantou je světle-šedý Weissbach Eiche. Pro všechny zmíněné dubové designy je typická velmi autentická podoba a jemný stříbrný třpyt, který se při změně perspektivy a světla ztrácí či proměňuje.

Jako čerstvě natřené masivní dřevo působí nové jednobarevné fólie RENOLIT EXOFOL PX s novou ražbou VLF, a to v odstínech bílá, krémově bílá, tmavě zelená, šedá, antracitově šedá a černá, které doplňují uvedenou nabídku dřevodekorů.

Všechny tyto dekory byly k vidění na veletrhu FENSTERBAU FRONTALE 2018 v Norimberku.  (zdroj)

Weissbach Eiche

Weissbach Eiche

Honey Oak

Honey Oak

Ginger Oak

Ginger Oak

Amaranth Oak

Amaranth Oak